Olompijská jazda korčuliarov

Aj tento rok sa rozpútala letná korčuliarska akcia. Je to už 9. ročník, kedy sa všetci vášniví inline-nisti stretnú a užívajú si korčuľovanie bratislavskými ulicami.  Oprášte svoje korčule, zavolajte všetkých kamarátov a hlavne si pribaľte dobrú náladu. Počas celých letných prázdnin, vždy v piatok v Bratislave – až do 31. augusta 2012. Tento rok čaká účastníkov niekoľko skvelých noviniek: trasy, tematické jazdy, skvelé súťaže či atraktívny sprievodný program. Na akciu sa nemusíte registrovať, stačí len prísť. Ak nemáte korčule, môžete si ich pred štartom požičať. Navyše bratislava-inline je pre všetkých zdarma

V tejto sezóne sa prestrieda až päť trás v dĺžke približne 12 km: petržalská so štartom v oddychovej zóne za nákupným centrom Aupark a štyri cez staré mesto a Ružinov so začiatkom za novostavbou Slovenského národného divadla. Korčuliari sa stretávajú od 20.00, štart je o 21.00 a čas medzitým vypĺňa sprievodný program – partnerské stánky s množstvom užitočných darčekov pre korčuliarov, inline škola, požičovňa a servis korčúľ „na počkanie“ a ďalšie. Inline jazda končí približne o 22:45 návratom na miesto štartu.

Horúcou novinkou tohtoročného inline-u je takzvaný „BIL dance“, ktorý vzniká počas celej sezóny v spolupráci s Bratislavským kultúrnym a informačným strediskom (BKIS) a aktuálne najznámejšou tanečnou skupinou The Pastels. Za 9 týždňov chceme naučiť minimálne tisíc korčuliarov krátku choreografiu, ktorú na záver sezóny odtancujeme v plnej paráde na atraktívnom mieste pre ľudí v meste! Mini tréning bude prebiehať vždy pred jazdou, teda v piatok o 20.30.

Dnes – 3.8.2012 sa bratislava in-line bude niesť v duchu OLOMPIÁDY. Pripomeňme si potrebu triedenia odpadu a ochrany životného prostredia aj počas letných prázdnin. Pre deti sme si pripravili športové súťaže a víťazi získajú zaujímavé olompijské darčeky.

OLO a.s. je dlhoročným partnerom podujatia bratislava-inline.

Viac informácií nájdete na www.bratislava-inline.sk

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Marketingový tím OLO a.s.